Nutka fantazji w szarych hotelach

Sporo hotelików jak i również kurortów nad jeziorami i w górach po Corona wirusie który miał miejsce w naszym kraju, postanowiło odrestaurować swoje wnętrza. Tymże sposobem mnóstwo biznesmenów poczęło szukać projektów na oryginalny wystrój.

Kluczowym punktem na który duża część ludzi zwraca uwagę są powierzchnie płaskie, w związku z tym ich renowacja jest kluczowa. Większość ludzi decyduje się wówczas na beton dekoracyjny, bowiem z jego pomocą w łatwy i przyjemny sposób można przekształcić osobiste wnętrza. Które w większości apartamentów jest w tej chwili w słabym stanie.

Patrząc na przeróżne wyjścia, jesteśmy w stanie wyróżnić dwie najkorzystniejsze możliwości montażu. Pierwszą spośród nich są płyty betonowe (klik) które zawiesza się od razu do ścian. Kolejnym z kolei jest narzucenie dopiero zrobionego betonu i ułożenie go w stosowny sposób. To rozwiązanie pozwala na uzyskanie odmiennego wyglądu, ale wymaga o wiele większej pracy oraz dodatkowo artystycznego zapału, który przypuszczalnie będzie niemało kosztować.

Mając już odświeżone ściany w pokoikach, stosownym rozwiązaniem jest modernizacja pomieszczeń na rzecz kadry motelu. Jest to dość znaczący element który podnosi morale zatrudnionych. Niewątpliwie nie należy natychmiast całkowicie odnawiać pomieszczeń, wystarczą drobiazgowe dekoracje ścian w kuchni, a zespół zrobi się bardziej radosny.

Z kolei do zewnętrznych fragmentów budynku przydadzą się betonowe płyty tarasowe. Uatrakcyjnią one elewację pensjonatu, natomiast osoby które będą szukali wypoczynku na pewno zwrócą uwagę na nowo ułożone fundamentalia. Na domiar tego ułożenie ich przed wyjściami na taras pokojowy zwiększy ceny najmu.

Zapamiętaj, że beton dekoracyjny na ścianę nie jest jedynie tani i prędki w zakotwiczeniu. Wnosi on także sporo elementów sztuki współczesnej i przekazuje powierzchniom nietuzinkowy wygląd, który ewidentnie będzie przynosił korzyści w niedługim czasie.

Skutkiem tego typu zabiegów możesz w umiarkowanie tani oraz dynamiczny sposób odrestaurować własny pensjonat i dodatkowo stworzyć prześliczny dom w stylu industrialnym. Co przyciągnie mnóstwo potencjalnych petentów.

Źródło:

Beton dekoracyjny (ozdobny) na ściany i nie tylko - https://www.modernconcrete.pl/beton-dekoracyjny-ozdobny/